Znajdujesz się tutaj ›› Aktualności
Drukuj

Aktualności

To już jutro !

04/05/2010
Życzymy Wam powodzenia na jutrzejszej maturze z matematyki. Mamy nadzieję, że nasze materiały pozwoliły Wam się do niej dobrze przygotować. Na koniec podajemy link do matury próbnej z listopada 2009. Wkrótce rozwiążemy zadania z matury 2010

Informator maturalny - standardy wymagań.

25/04/2010
Na stronie głównej dodaliśmy kolejne ważne informacje dla maturzystów. Tym razem rozwiązaliśmy zadania umieszczone w standardach maturalnych z informatora. Kolejne kilkadziesiąt przykładowych zadań maturalnych w postaci filmików. Linki poniżej.

Uzupełniliśmy serwis o kolejne zadania z informatora.

21/04/2010
W postaci filmików edukacyjnych rozwiązaliśmy brakujące zadania z informatora maturalnego. Zwłaszcza arkusz P2 został rozwiązany w całości. Przez ostatnie dni systematycznie aktualizowaliśmy serwis o najnowsze filmiki.

Dla maturzystów arkusz z informatora maturalnego.

12/04/2010
W bardziej przejrzystej formie udostępniamy Wam arkusz P2 z informatora maturalnego. Na stronie głównej pod przykładowymi filmikami są najważniejsze informacje dla maturzystów.

Publikujemy kolejne zadania z informatora.

11/04/2010
Tym razem zbiór zadań otwartych rozszerzonej odpowiedzi. Wszystkie zadania rozwiązane w postaci filmików edukacyjnych. Niektóre z nich kilkoma metodami. Przypominamy, że wszelkie informacje dla maturzystów umieszczane są na stronie głównej serwisu.

Zadania otwarte KO z informatora

06/04/2010
Udostępniamy Wam kolejne zadania z informatora maturalnego w bardziej dostępny sposób. Rozwiązując je samodzielnie, możecie natychmiast sprawdzić prawidłowe odpowiedzi. Umieszczone są one poniżej pytań. Podajemy linki do tych zadań.

Zadania zamknięte z informatora maturalnego.

06/04/2010
W przejrzysty sposób umieściliśmy blisko 50 rozwiązanych zadań maturalnych przygotowanych przez CKE. Na stronie głównej, poniżej okna z przykładowymi filmikami, systematycznie aktualizujemy dla Was materiały maturalne. Niebawem kolejne.

Kompletny Arkusz P1 z rozwiązaniami !

30/03/2010
Publikujemy drugi w pełni rozwiązany arkusz z informatora maturalnego. Wszystkie zadania z arkusza P1 zostały rozwiązane w postaci filmików edukacyjnych. Informacje te są również na stronie głównej serwisu !

Ważne informacje dla maturzystów.

27/03/2010
Ze względu na zbliżającą się maturę postanowiliśmy najważniejsze informacje z tego tematu podawać na pierwszej stronie serwisu. W bardziej dostępny i przejrzysty sposób umieszczamy wszelkie materiały związane z maturą. Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy

Filmiki

Chmura tagów

Partner strategiczny serwisu e-zadania.pl :
CMS Edito powered by: Ideo realizacja: