Znajdujesz się tutaj ›› Aktualności
Drukuj

Aktualności

To już jutro ... matura z matematyki w nowej formule

04/05/2015
Jeszcze przez kilka lat matura będzie zdawana po staremu i na nowych zasadach. Zwracamy uwagę na nową kartę wzorów, która się lekko różni od poprzedniej. Na maturę możecie przynieść ponadto linijkę oraz cyrkiel. Życzymy powodzenia !!!
równania i nierówności

Równania i nierówności

12/02/2015
Zadania zamknięte dotyczące równań oraz nierówności z dotychczasowych matur. Wszystko w formie testu. Zapraszamy do sprawdzenia swych wiadomości.
stereometria

Geometria przestrzenna - stereometria

11/02/2015
Zadania maturalne ze stereometrii czyli geometrii przestrzennej w formie testu. Tematyka obejmuje zarówno graniastosłupy, ostrosłupy jak i bryły obrotowe. Zapraszamy do rozwiązania testu.
planimetria

Geometria płaska - planimetria

10/02/2015
Zadania z geometrii płaskiej w formie testu. Pojawiały się one na ostatnich maturach organizowanych przez CKE. Zapraszamy do przetestowania swojej wiedzy.
trygonometria

Trygonometria

09/02/2015
Zadania z trygonometrii, które pojawiały się na ostatnich maturach. Wszystko w formie testu interaktywnego. Sprawdź swoje wiadomości.
ciągi liczbowe

Ciągi liczbowe

08/02/2015
Zadania maturalne z ciągów. Wszystko w formie testu z natychmiastowymi odpowiedziami. Zadania pochodzą z dotychczasowych matur. Zapraszamy do sprawdzenia swoich wiadomości.
liczby rzeczywiste

Liczby rzeczywiste

07/02/2015
Wszystkie zadania zamknięte z matur w formie testu interaktywnego. Natychmiastowe wyniki swoich wiadomości. Zapraszamy do sprawdzenia własnych wiadomości z tego działu.

Matura próbna CKE

31/12/2014
Oficjalna matura próbna przed nową maturą 2015. Przygotowana została przez przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Publikujemy test interaktywny z zadań zamkniętych i arkusze.
Matura próbna z matematyki

Matura próbna z Operonem

29/12/2014
Matura próbna przed nową maturą w 2015 roku. Publikujemy test z zadań zamkniętych pochodzących z matury próbnej organizowanej przez wydawnictwo Operon w listopadzie 2014 roku na poziomie podstawowym.

Filmiki

Chmura tagów

Partner strategiczny serwisu e-zadania.pl :
CMS Edito powered by: Ideo realizacja: